Projektuje rzeczywistość, nie wrażenia. 

Realistka z duszą artystki.
Zajmuje się projektowaniem wnętrz, ogrodów, przestrzeni miejskich oraz architektury. 

Ukończyła Wydziały Architektury w Krakowie i Wrocławiu w specjalności architektury krajobrazu i architektury. W trakcie studiów praktykowała w Krakowie i Berlinie, które kocha do dziś. Brała udział w międzynarodowych warsztatach. Po zakończeniu nauki wyjechała do Szwajcarii, gdzie pracowała w jednej z pracowni architektury krajobrazu w Zurychu. To tam nauczyła się jak funkcjonuje przestrzeń. Obecnie związana z Opolem, gdzie rozwija własne studio architektury.

W projektowaniu ponad wszystko stawia na relację z klientem, która stanowi klucz do dobrego projektu. Niezależnie od skali i tematu, jej projekty zawsze są osadzone w kontekście. Projekty prowadzi tak, jakby to sama miała stać się użytkownikiem projektowanej przestrzeni. Ciekawi ją socjologia architektury.

Zdobyte doświadczenie umożliwia jej sprawnie przeprowadzać klientów przez proces architektoniczno-budowlany od koncepcji po nadzór nad realizacją. Indywidualne podejście i umiejętność wsłuchania się w oczekiwania klienta pozwalają realizować nawet najtrudniejsze projekty. Poprowadzi za rękę przez gąszcz budowlanych przepisów. Projekty wnętrz realizuje od zmian deweloperskich po oddanie pod klucz dzięki współpracy z doświadczonym zespołem wykwalifikowanych wykonawców.

POROZMAWIAJMY.